ПриватБанк замість звичайних платіжних карт почав видавати кредитні

У відділеннях державного ПриватБанк клієнтам замість перевипуску звичайних платіжних карт почали видавати кредитні картки "Універсальна". У банку розповіли, з чим пов'язані такі зміни в роботі.

ПриватБанк замість звичайних платіжних карт почав видавати кредитні - today.ua

На сайті Мінфін один з клієнтів ПриватБанку розповів про свій неприємний досвід обслуговування у відділенні фінустанови, яке знаходиться в Київській області. За словами автора коментаря з ніком "vvyshnya", замість перевидачі дебетової карти оператор наполегливо намагався йому видати кредитну карту "Універсальна".

Навіть після того, як клієнт відмовився від отримання "кредитки", йому заявили, що перевипуск платіжної картки без видачі кредитної неможливий! Що є прямим порушенням законодавства.

"Окремо варто відзначити роботу з двома клієнтами одночасно, обслуговування« своїх »позачергово, притому що «свої»- це кожен 3. Чарівне слово для пропуску - я до начальниці відділення. У черзі потрібно стояти не менше години. Перше відділення ПриватБанку яке змусило написати офіційну скаргу. Але судячи з відгуків на відділення в Google відгуки адміністрація просто ігнорує проблему", - додав автор коментаря.

ПриватБанк замість звичайних платіжних карт почав видавати кредитні Служба підтримки ПриватБанку відреагувала на скаргу українця, зазначивши, що нав'язування кредитних карт є порушенням. Клієнту пообіцяли, що буде проведена ретельна перевірка, і розповіли, як самостійно без відвідування відділення замовити перевипуск карти.

Нагадаємо, раніше в НБУ розповіли, що зміниться для українців, коли ПриватБанк продадуть приватним інвесторам.