ПриватБанк встановив обмеження на поповнення карток

Українці зіткнулися з обмеженнями на поповнення банківського рахунку до Приватбанку. Ліміт встановлений на цілий місяць, і якщо його досягти, то покласти гроші на картку буде неможливо…

ПриватБанк встановив обмеження на поповнення карток - today.ua

На сайті Мінфін клієнтка ПриватБанк написала коментар, у якому розповіла про неприємну ситуацію з використанням банківської картки. "NikolaCherry" попередив співвітчизників, що якщо вони, як і він, часто користуються своєю пластиковою карткою, то певного моменту банк може заблокувати можливість вивести гроші на картку.

"Банк приховує що у них існує ліміт на поповнення карток. Ось такі листи я отримую коли намагаюся вивести гроші на картку (відхилений через досягнення щомісячного ліміту на суму платежів та/або кількість транзакцій, встановленого банком постачальника). У банку ж нахабно брешуть що вони тут не причому і обмежень у них не існує! ЦЕ БРЕХННЯ! Негласний ліміт є!" - Розповів користувач з ніком "NikolaCherry".

ПриватБанк встановив обмеження на поповнення карток У ПриватБанк ні підтверджувати, ні спростовувати інформацію про обмеження для банківських карток не стали, але пообіцяли в усьому розібратися.

Нагадаємо, клієнти ПриватБанку скаржаться на масштабні збої у банкоматах банку. Багато українців втратили свої гроші через проблеми у роботі пристроїв.