ПриватБанк розділять на дві частини: зміни вступають в силу з 1 вересня

Автор: Шевченко Лилия

Державний ПриватБанк з 1 вересня 2021 року розділений на дві структури і створять два паралельних склади правління банку. Таке рішення прийняла Наглядова рада фінустанови.

ПриватБанк розділять на дві частини: зміни вступають в силу з 1 вересня - today.ua

Наглядова рада одного з найбільших банків України затвердила створення нової структури і складу правління державного ПриватБанку. Про це повідомляється на офіційному сайті ПриватБанку.

Згідно з рішенням Наглядової ради, ПриватБанк буде розділений на "хороший" і "поганий". Відповідальним за координацію процедури поділу активів фінустанови призначений Ігор Лебединець. Він же був затверджений на пост заступника голови правління з питань реорганізації та проблемних активів.

Радником голови правління в питаннях стратегії по токсичного портфелю стала Галина Пахачук, яка до цього близько п'яти років займалася вирішенням питань управління проблемними активами банку і була заступником глави правління ПриватБанку. ПриватБанк розділять на дві частини: зміни вступають в силу з 1 вересня Очікується, що в ході поділу будуть зібрані всі ефективні активи ПриватБанку, їх зарахують до "хорошого" банку. Проблемні активи передадуть в окремо сформовану установу - "поганий" банк.

Популярні зараз

Працюючі пенсіонери не отримають у травні доплати за стаж: названа причина

Українцям з низькими пенсіями призначили доплату: хто та скільки отримуватиме

В українців вилучатимуть житло для потреб ЗСУ: що відомо про компенсацію

Тариф на електроенергію у травні залишили по 2,64, але частина населення буде платити за іншою ціною

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому, всім своїм вкладникам і клієнтам ПриватБанк гарантує стабільність і злагоджену роботу фінансової установи. Реорганізація банку проводиться задля покращення якості та ефективності роботи.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ПриватБанк закриє сотні відділень по всій Україні і звільнить тисячі співробітників заради оптимізації витрат.