ПриватБанк попередив про тривале припинення роботи Приват24

Державний ПриватБанк попередив клієнтів про масштабні збої в роботі програми Приват24. При вході в інтернет-банкінг можуть виникнути проблеми з некоректним відображенням суми на рахунку, а також неполадки під час проведення платежів.

ПриватБанк попередив про тривале припинення роботи Приват24 - today.ua

ПриватБанк запланував проведення технічних робіт з модернізації онлайн-додатки "Приват24 для бізнесу". Заходи триватимуть всю ніч з 25 на 26 вересня 2021 року. Весь цей час клієнтам ПриватБанку краще почекати з проведенням бізнес-платежів в Приват24. Ряд операцій в Приват24 для бізнесу можуть бути тимчасово повністю недоступними. Про це повідомили в прес-службі ПриватБанку.

"Просимо враховувати час технічних робіт, якщо ви плануєте бізнес платежі вночі", - йдеться в повідомленні державної фінансової установи.

ПриватБанк попередив про тривале припинення роботи Приват24 Варто відзначити, що збої в Приват24 часто пов'язані з тим, що техслужб ПриватБанку проводить певні види робіт по удосконаленню мобільного додатка. Банк завжди попереджає заздалегідь про плани технічних робіт, щоб клієнти могли вчасно провести необхідні платежі, оплатити комунальні послуги, інтернет або телефонний зв'язок.

Нагадаємо, раніше ПриватБанк відмовився видавати клієнтам довідки, без яких неможливо оформити субсидію. Українцям доводиться терпіти хамську поведінку начальників відділень банку і вмовляти їх видати потрібний документ.