ПриватБанк перестав приймати комунальні платежі в Приват24

Багато українців використовують можливість оплати комунальних послуг в Приват24, щоб не наражатися на небезпеку в період пандемії. Однак, ПриватБанк без попередження перестав приймати оплату квитанцій за послуги ЖКГ.

ПриватБанк перестав приймати комунальні платежі в Приват24 - today.ua

Щомісяця вносити оплату за комунальні послуги в режимі онлайн - дуже зручна і корисна функція, яку відмінно виконував інтернет-банкінг Приват24. Однак на сайті "Мінфін" з'явилося повідомлення, що ПриватБанк перестав приймати комунальні платежі.

"Тепер взагалі в« комунальних послуг »порожньо і нескінченно крутиться прогрес-бар. Що цікаво інтернет, телефон і телевізор - оплатити можна, як було так і залишилося, вони були поза « комунальних ... ». Ще через реквізити таки вдалося« проштовхнути »оплату електрики, правда форма була якась дивна, без лічильника показань, а ось при спробі теж зробити з газом - викинуло з тієї ж помилкою - ... (продубльоване значення)", - розповів користувач з Івано-Франківська з ніком "fedir00052".

ПриватБанк перестав приймати комунальні платежі в Приват24 Відвідування відділення і спілкування з менеджерами ПриватБанк ніяких результатів не дало. Звернення в технічний відділ теж не привело до успіху, відповіді автор коментаря так і не дочекався.

Техпідтримка Приватбанку попросила вибачення за незручності і пообіцяла розібратися з проблемою. Про результати незадоволеному клієнту повідомлять додатково в телефонному режимі.

Нагадаємо, ПриватБанк роздає клієнтам по тисячі гривень на картку. Як отримати гроші?