ПриватБанк оголосив про запуск нових функцій в Приват24

Державний ПриватБанк додав нові функції в свій веб-додаток Приват24. У прес-службі фінустанови відзначили, що клієнти банку повинні знати про всі нововведення та корисні функції.

ПриватБанк оголосив про запуск нових функцій в Приват24 - today.ua

Клієнти Приватбанку, які користуються мобільним додатком Приват24 або онлайн-банкінгом в веб-версії, тепер можуть бачити їхні останні оновлення.

"Ви помітили, що в додатках обох платформ Приват24 і в інтернеті можна подивитися звіти про останні оновлення?" - поцікавилися в прес-службі ПриватБанку.

Як виявилося, нові функції Приват24 дозволяють дізнаватися про останні оновлення додатка, щоб використання інтернет-банкінгу з кожним днем ставало все більш комфортним і зручним. ПриватБанк оголосив про запуск нових функцій в Приват24

"Плашку "Що нового в Приват24" ви побачите на головному екрані відразу ж після оновлення. А щоб подивитися архів всіх версій з новинами, натисніть на іконку у верхньому лівому кутку і вибирайте меню", - порадили клієнтам в прес-службі ПриватБанку.

Відзначимо, що останнім оновленням в Приват24, яке впровадив ПриватБанк, була функція здійснення грошового переказу за номером телефону. Завдяки новій опції, для того, щоб перевести кошти з картки на картку не потрібно питати номер картки одержувача і створювати шаблон. Досить знати номер телефону людини, якій якому ви хочете перерахувати гроші.

Нагадаємо, що ПриватБанк почав закривати свої відділення. Держава втрачає механізми управління одним з найбільших банків країни.