Приватбанк звинуватили в підміні документів клієнтів, щоб змусити їх оплатити чужі кредити

Державний ПриватБанк звинувачують в діях шахрайського характеру, коли на людей навішують чужі кредити і вимагають їх погасити. Довести зворотне українцям не вдається, а в самому банку стверджують, що все роблять в рамках законодавства і норм Нацбанку.

Приватбанк звинуватили в підміні документів клієнтів, щоб змусити їх оплатити чужі кредити - today.ua

На сайті Мінфін з'явилася скарга від українця, якого, судячи з усього, намагаються змусити розплачуватися по чужих боргах. Ситуація з невідомо звідки взятими кредитами виникла десять років тому. За словами автора коментаря з ніком Orion777, в 2011 році йому вперше подзвонив ПриватБанк, хоча він там ніколи до цього не обслуговувався, і почав вимагати повернути кредитні гроші.

"На місці з'ясувалося, що взяті кілька кредитів людиною з повним збігом ПІБ і якимось чином моїм ІПН. При детальному розгляді з'ясувалося, що до кредитного договору прикладена ксерокопія НЕ МОГО паспорта (у нас з ним однакові ПІБ, але різний рік народження і серія паспорта). Також при взятті кредитів в документах була не моя підпис (перевірялося на місці там же). на місці ж було мною написано заяву про шахрайство для розслідування ситуації, що склалася", - уточнив "Orion777".

Через деякий час чоловікові повідомили про проведене розслідування, після чого дзвінки з вимогою повернути чужі грошові позики припинилися. Автор коментаря вирішив, що проблема вирішена, але на жаль ... Через багато років "Orion777" вирішив відкрити платіжну картку в ПриватБанку, тут-то і з'ясувалося, що чужі кредити досі "висять" на ньому, але вже паспортні дані змінені.

"На місці з'ясовується, що кредити так і висять на мені і до них додається (як ви думаєте чий?) Саме мій паспорт по її (менеджер відділення. - прим. Ред.) Словами !!! Було ініційовано нове службове розслідування (номер заявки 15538593) ... ще через пару днів знову зателефонували з головного офісу черговий раз сказавши про задвоєння даних і вони не можуть дати однозначну відповідь мої кредити чи ні це. Як таке може бути ??? 10 років тому виходить могли точно дати відповідь, а тепер немає притягнувши до чужого кредиту мій паспорт ???" - пише автор коментаря.

Приватбанк звинуватили в підміні документів клієнтів, щоб змусити їх оплатити чужі кредити Відповідь техпідтримки ПриватБанку на дану скаргу жителя України вражає своєю байдужістю до проблеми людини. Автору коментаря заявили, що банк працює в рамках закону і вже надавав всю необхідну інформацію людині, на якого, якщо вірити "Orion777", буквально навісили кілька чужих кредитів шляхом підробки документів.

Нагадаємо, раніше відомий банкір пояснив, чому ПриватБанк не куплять навіть за мінімальну суму. Що не так з державним банком?