ПриватБанк обраховує клієнтів під час проведення банківських операцій: у яких випадках потрібно перерахувати гроші

Державний ПриватБанк звинуватили в тому, що він обраховує клієнтів, змушуючи їх платити набагато більше грошей, ніж вимагає банківська операція. Українцям радять перераховувати отримані купюри.

ПриватБанк обраховує клієнтів під час проведення банківських операцій: у яких випадках потрібно перерахувати гроші - today.ua

На сайті "Мінфін" користувач з ніком "Etti23811" розповіла, як стала жертвою фінансової маніпуляції у ПриватБанку. Жінку змусили заплатити при покупці валюти онлайн набагато більше грошей, ніж потрібно.

"Приват банк чудовий можливістю покупки валюти онлайн, так ось йдеш купувати з гривневої картки, платиш комісію за переведення на єврову карту привату, перераховуєш, а тобі взяли і дорожче продали, причому непогано так дорожче... пишеш у службу підтримки - у відповідь тільки створення заявок і квест із переходом від однієї заявки до іншої", - написала "Etti23811" у Мережі.

ПриватБанк обраховує клієнтів під час проведення банківських операцій: у яких випадках потрібно перерахувати гроші Служба підтримки Приватбанку відповіла на цей коментар. Автору пообіцяли у всьому розібратися, для цього це питання направлене на розгляд профільних фахівців. За результатами внутрішнього розслідування із клієнткою пообіцяли зв'язатися.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ПриватБанк бере з клієнтів десятки тисяч за платежі, які не було проведено.