Приватбанк ночами знімає гроші з карток пенсіонерів

ПриватБанк звинуватили у списанні великих сум грошей з рахунків клієнтів похилого віку. Пенсіонери, які користуються кнопковими телефонами, отримують гроші в касі і не знають про існування Privat24, були зараховані співробітниками банку до завзятих "геймерів" ...

Приватбанк ночами знімає гроші з карток пенсіонерів - today.ua

Списання коштів за відеоігри з карт пенсіонерів відбувалося в основному ночами. За один раз ПриватБанк списував від 150 до 700 гривень. Галас підняла донька однієї з постраждалих від свавілля ПриватБанку пенсіонерок.

Мешканка Києва Лілія Рагуцька повідомила, що з рахунку її матері співробітники банку списали в цілому 6000 гривень. У виписці про рух коштів видно, що з карти пенсіонерки регулярно утримували істотні суми за "розваги".

Ще одна киянка розповіла, що з рахунку її матері, теж пенсіонерки, співробітники ПриватБанку списали таким же чином 7000 гривень. Цікаво, що обидві постраждалі обслуговувалися в одному відділенні. Приватбанк ночами знімає гроші з карток пенсіонерів У самому Приватбанку заявили, що власники карт самі могли помилково підключитися до додаткових послуг, які є платними. Експерти уточнили, що якщо списання коштів здійснювалося без використання аутентифікації 3D Secure, тобто можливість повернути гроші назад. В іншому випадку, це практично неможливо.

Нагадаємо, раніше українцям розповіли про причини блокування карт в різних банках країни.