ПриватБанк нарахує по 2200 грн отримувачам грошової допомоги від міжнародних фондів

Українці в умовах повномасштабної війни можуть розраховувати на підтримку міжнародних фондів. Приватбанк запустив для таких клієнтів нову програму. Вони можуть додатково одержати по 2200 грн.

ПриватБанк нарахує по 2200 грн отримувачам грошової допомоги від міжнародних фондів  - today.ua

У прес-службі Приватбанку озвучили деталі нової ініціативи. Вона стосується громадян, які є клієнтами фінансової установи. Серед обов'язкових умов – отримання грошової допомоги від міжнародних організацій на картку Mastercard.

Член правління Приватбанку Дмитро Мусієнко уточнив, що Приватбанк запустив акцію, яка діятиме в період з 17 березня по 17 вересня. Додаткову виплату розігруватимуть, і участь можуть взяти українці від 14 років.

Як отримати 2200 грн від ПриватБанку

Власники активних карток повинні зареєструватися на сайті банку за адресою: https://newpromos.privatbank.ua/podviyna_dopomoha. Потім їм потрібно отримати виплату від того чи іншого фонду через системи PrivatMoney, Western Union або MoneyGram. Також необхідно здійснити хоча б дві транзакції на загальну суму від 500 грн в Україні або за кордоном.

Переможці розіграшу виплат отримають по 2200 грн. Передбачено 65 таких "бонусів" на місяць та 390 протягом усього періоду дії акції. При цьому один клієнт не може одержати від установи більше 6600 грн.

Відомо, що ПриватБанк допоміг отримати українцям понад 7,8 мільйона переказів із грошовою підтримкою від різних організацій. Більшість із них перерахували на рахунки в Приват24. Загалом сума виплат становила 30 млрд грн.

Нагадаємо, що ПриватБанк дозволяє отримати виплати практично від усіх міжнародних фондів.

Раніше повідомлялося, що українці можуть одержати по 1000 доларів від американського благодійного фонду.