ПриватБанк почав підвищувати тарифи на грошові перекази в Приват24

Підвищення тарифів на здійснення грошових переказів в додатку Приват24 впроваджується поступово і в різних регіонах України. У Приватбанку назвали області, в яких клієнти будуть платити підвищений відсоток за кожну транзакцію.

ПриватБанк почав підвищувати тарифи на грошові перекази в Приват24 - today.ua

У керівництві ПриватБанку заявили, що поетапне впровадження підвищених тарифів на грошові перекази - це "нормальна практика". Так, першими під "покращення" потрапили Київська, Донецька, Хмельницька, Луганська, Харківська та Чернівецька області.

В середині червня 2021 року жителі зазначених регіонів помітили, що комісія за грошові перекази в Приват24 значно збільшилася. ПриватБанк підвищив тариф до 0,5% від суми переказу, але не менше 3 і не більше 200 гривень. Такі ж розцінки державний ПриватБанк скоро має намір ввести і в інших областях країни. ПриватБанк почав підвищувати тарифи на грошові перекази в Приват24 Прес-служба ПриватБанку прокоментувала питання про несправедливість для жителів різних областей України. Олег Серга заявив, що це "нормальна практика" встановлення тарифів і "нічого нового банк не винаходить".

"Ми почали з великих областей. І далі будемо йти по іншим", - зазначив прес-секретар ПриватБанку.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що державний ПриватБанк несподівано змінив правила використання пластикових карт для всіх своїх клієнтів.