ПриватБанк почав блокувати карти волонтерів: названо причину

Автор: Леся Ловіцька

ПриватБанк почав блокувати карти волонтерів, які використовують їх для допомоги ЗСУ. Названо причину такого рішення фінустанови.

ПриватБанк почав блокувати карти волонтерів: названо причину - today.ua

Українка, зареєстрована на сайті Мінфіну під ніком TinaKul, залишила скаргу на роботу ПриватБанку. Жінка повідомила, що після початку повномасштабної війни вирішила займатися волонтерською діяльністю, аби допомагати українським військовослужбовцям. Вона збирала допомогу для потреб ЗСУ – і кількість платіжних операцій по картці збільшилася. Клієнтка приймала перекази від благодійників та інших волонтерів, надсилала на запити або знімала, щоб сплатити за гуманітарні поставки.

При цьому клієнтка не зареєструвалася у реєстрі волонтерів та не відкрила рахунок ФОП. У результаті представники банку заблокували її картку та вимагали надати документи, що підтверджують рух коштів.

TinaKul не думала, що ПриватБанк, як і інші банки, проводить фінансовий моніторинг. Тому у співробітників виникли питання про джерело надходжень та напрямки витрат.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

"Частину документів я подала до відділення банку, потім вислала чеки (про закупівлю товару всього за два дні на суму понад 30 тис. грн), яких накопичилося багато. Але того ж тижня мої рахунки заблокували. Звернулась на гарячу лінію за номером 3700, де оператор сказав, що нічим допомогти не може", – поділилася клієнтка.

ПриватБанк почав блокувати карти волонтерів: названо причину

Співробітниця банку пояснила, що якщо людина не може прозвітувати про джерела надходжень великих сум, шансів на розблокування картки майже немає. TinaKul порадили відкрити рахунок в іншому банку, куди переведуть решту коштів на балансі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Перепрошуємо від імені банку за можливі незручності. Вам надіслали на пошту перелік необхідних документів і додатково колеги зв'язувалися з вами в телефонному режимі, та документів не отримали. Коли зможете надати документи, напишіть, будь ласка, у наш чат або на сайті банку", - відповів ПриватБанк.

Нагадаємо, що НБУ готує заборону на закриття відділення ПриватБанку та Ощадбанку через загрозу національній безпеці.