Приватбанк почав блокувати карти українців через продаж валюти

Приватбанк блокує карти українців з десятками тисяч гривень на рахунку. У фінустанові відмовляються коментувати обставини блокування платіжних карт і не поспішають повертати гроші. Постраждалі від дій банку клієнти вважають, що причиною стали деякі види фінансових операцій.

Приватбанк почав блокувати карти українців через продаж валюти - today.ua

У Мережі почало з'являтися все більше скарг клієнтів державного ПриватБанку. Українці скаржаться, що банк почав блокувати платіжні картки. Так, одна з клієнтів Приватбанку розповіла, що всі її карти із загальною сумою на 23000 гривень на рахунку були заблоковані в один момент.

У банку нічого не пояснюють, лише радять чекати мінімум 120 днів. Жінка припускає, що її рахунки були арештовані у зв'язку з продажем криптовалюти.

"В один прекрасний день Приватні блокує мені всі мої 5-6 карт, якими я користувалася більше 5-ти років! І змусив чекати спочатку 5 днів, потім 14, потім знову 15. В сумі - вийшло 40 днів! Після сказали, що коли місяць пройде (останні 30 днів), рахунок розблокують, якщо не буде скарг! У підсумку передзвонили і сказали чекати 120 днів!" - розповіла постраждала клієнтка ПриватБанку.

Приватбанк почав блокувати карти українців через продаж валюти У коментарях українські користувачі висловили думку, що ПриватБанк побоюється чарджбеків (зворотних платежів), оскільки таким чином останнім часом почали здійснюватися шахрайські схеми.

Постраждалим клієнтам, швидше за все, доведеться доводити легальність своїх доходів, походження коштів на рахунках. Саме цього вимагає чинний закон про фінмоніторинг.

Нагадаємо, раніше ПриватБанк пояснив клієнтам причини обнулення кредитних карт і відмови в послузі "оплата частинами".