ПриватБанк почав блокувати і вилучати в українців карти, які були видані іншими банками

Державний ПриватБанк виправдався за відмову повернути жінці її іменну банківську карту, яку вона отримала на території іншої країни. Банкомат заблокував пластикову картку, але навіть після інкасації поверненню карта не підлягає...

ПриватБанк почав блокувати і вилучати в українців карти, які були видані іншими банками - today.ua

Ситуація сталася в м Миколаїв, жінка спробувала в банкоматі ПриватБанку зняти кошти зі своєї картки, яку вона отримала в іншій державі. В якій саме країні була видана пластикова карта, автор коментаря на сайті Мінфін не уточнила.

"В результаті банкомат «заковтнула» карту. Робота банкомату відновилася через кілька хвилин, але картка не повернулася. Мої звернення на гарячу лінію вирішити питання про повернення карти успіхом не увінчалися. Мені висловили співчуття, не більше. У мене є документи, що підтверджують видачу іноземним банком карти із зазначенням грошової суми. Це пряма вина банку в тому, що я втратила можливість мати доступ до моїх грошових коштів. я не маю можливості виїхати в іншу державу тільки для того, щоб отримати банківську карту. я вимагаю щоб Приватбанк в м.Миколаєві повернув мені мою називаю карту", - написала жінка з ніком" Tanusha16 ".

ПриватБанк почав блокувати і вилучати в українців карти, які були видані іншими банками Служба підтримки ПриватБанк відреагувала на коментар мешканки Миколаєва, проте допомогти нічим не змогла. Ідентифікувати особу власника картки може тільки банк, який її видавав. З цієї причини, заблокована банкоматом ПриватБанку картка поверненню не підлягає, навіть якщо вона іменна і людина за неї звернувся.

Нагадаємо, ПриватБанк розповів, які грошові перекази клієнтів будуть блокувати, і як повернути доступ до коштів на картці.