ПриватБанк і Ощадбанк закривають відділення по всій Україні: банки оприлюднили нові графіки

Відділення державних фінустанов ПриватБанк і Ощадбанк йдуть на тривалі канікули. Громадян, яким потрібно терміново вирішити питання в банку, рекомендують поквапитися.

ПриватБанк і Ощадбанк закривають відділення по всій Україні: банки оприлюднили нові графіки - today.ua

В Україні у зв'язку зі святкуванням Дня Конституції закриваються відділення ПриватБанку та Ощадбанку. Тривалі канікули в державних фінустановах почнуться з суботи, 26 червня, і триватимуть до понеділка, 28 червня, включно. Робочий тиждень в банках почнеться з вівторка, 29 червня.

Національний банк України оприлюднив інформацію, згідно з якою, всі платежі і перекази, здійснені фінансовими установами в період з 26 по 28 червня, будуть відображатися не поточною датою, а датою першого робочого дня наступного тижня - 29 червня.

Тим часом, українців попередили, що всі міжбанківські операції будуть доступні протягом святкових днів, оскільки система електронних платежів НБУ працює 23 години на добу без вихідних і свят. Інші великі державні банки також будуть надавати онлайн послуги в неробочі дні. Закритими будуть лише фізичні відділення ПриватБанку та Ощадбанку, інтернет-банкінг продовжить роботу в штатному режимі. ПриватБанк і Ощадбанк закривають відділення по всій Україні: банки оприлюднили нові графіки Крім того, на триденні вихідні з нагоди святкування Дня Конституції підуть співробітники більшості державних структур і приватних підприємств.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ПриватБанк, Ощадбанк і monobank ускладнюють правила грошових переказів. Як правильно перевести гроші з картки на картку?