Премії по 50 тисяч гривень: деякі українські військовослужбовці отримають надбавки до зарплати у березні

В Україні з 1 лютого змінили порядок нарахування зарплати військовослужбовцям. Стало відомо, хто зможе розраховувати на 50 тисяч гривень щомісячної премії.

Премії по 50 тисяч гривень: деякі українські військовослужбовці отримають надбавки до зарплати у березні  - today.ua

За наказом міністра оборони Олексія Резнікова, надбавку у розмірі 50 тисяч гривень передбачено для військовослужбовців, які виконують бойові завдання у складі органу військового управління, штабу тактичної групи до пункту управління оперативно-стратегічного угрупування військ або штабу угруповання військ, у тому числі поза районами ведення військових дій.

За словами начальника відділу грошового забезпечення та зарплати Управління соцпідтримки Міністерства оборони Олега Рогаля, зазначена сума може призначатися як для постійних, так і для тимчасових органів військового управління.

Головнокомандувач ЗСУ визначатиме, які військовослужбовці зможуть розраховувати на премії у розмірі 50 тисяч гривень. Це необов'язково будуть люди, які безпосередньо перебувають у зоні бойових дій.

Премії по 50 тисяч гривень: деякі українські військовослужбовці отримають надбавки до зарплати у березні

Нагадаємо, про нововведення щодо нарахування військовослужбовцям доплат стало відомо у лютому. Наразі військові, які перебувають не на передовій, а в тилу, не отримуватимуть премію у розмірі 30 тисяч гривень.

Таке рішення влади викликало суспільний резонанс. Чимало українців вважають логічним, що правоохоронці та військові в тилу не можуть отримувати доплати нарівні з тими, хто на фронті чи несуть службу на територіях, де йдуть бої. Проте є й ті, хто вважаэ, що до кишень військовослужбовців "залізли", причому невчасно – у період, коли очікується новий наступ російських окупантів. З'явилася петиція до Володимира Зеленського, якого просять повернути надбавки українським захисникам.

ДЖЕРЕЛОlb.ua