Уряд України з 1 березня збільшить зарплати військовослужбовцям Збройних Сил

Автор: Шевченко Лилия

В Україні ухвалено рішення підвищити заробітну плату військовослужбовцям та Нацгвардії на честь нового всеукраїнського свята Дня єднання. Президент Володимир Зеленський підписав важливий указ.

Уряд України з 1 березня збільшить зарплати військовослужбовцям Збройних Сил - today.ua

В указі президента України №53/2022 "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства" чітко прописано пункт про підвищення зарплат військовослужбовцям Збройних сил на 30% з 1 березня 2022 року. Прикордонникам та нацгвардійцям заробітну плату збільшать на 20%.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як розповів голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, уряд України вирішив фінансувати збільшення доходів військовослужбовців із кількох джерел. Частину коштів направлять із фонду програми "Велике будівництво". Уряд України з 1 березня збільшить зарплати військовослужбовцям Збройних Сил Крім того, буде підвищено рент для газодобувних компаній, яка піде на фінансування підвищення рівня доходів військовослужбовців в Україні. За словами Арахамії, лише у грудні 2021 року газовидобувні компанії вивели близько шести мільярдів доларів із України. Ця сума склала половину з усіх коштів, що були виведені з країни в останній місяць минулого року.

Нагадаємо, Мінфін України висловив побоювання, що у країні можуть припинити виплачувати зарплати та пенсії всім працівникам бюджетної сфери. Чому українцям загрожує заморожування виплат?

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських