Підвищення цін, зростання пенсій і відмова від паперових документів: що зміниться в Україні з 1 серпня

В Україні з 1 серпня 2021 року очікується кілька кардинальних змін, які торкнуться кожного українця. Влада затвердила впровадження цілого ряду нововведень.

Підвищення цін, зростання пенсій і відмова від паперових документів: що зміниться в Україні з 1 серпня - today.ua

У серпні підвищать пенсії на 80 - 200 відсотків "чорнобильцям", які отримали інвалідність внаслідок аварії на ЧАЕС. Особам даної категорії перерахують і нарахують доплати за липень.

Уже в серпні українців, швидше за все, чекають нове посилення карантину в міру посилення нової хвилі епідемії через поширення штаму "Дельта". Особливо істотно нові обмеження торкнуться невакцинованих громадян, їм доведеться в обов'язковому порядку здавати ПЛР-тест при в'їзді в Україну та при виїзді в інші країни, також повертається обов'язкова тимчасова ізоляція.

Україна стала першою в світі країною, яка прирівняла цифровий паспорт до паперового на законодавчому рівні. З 23 серпня поточного року громадяни України будуть ідентифікувати свою особу за допомогою цифрового паспорта в додатку "Дія". Паперовий паспорт можна не носити з собою. Таким чином, починаючи з серпня 2021 року в Україні стартує впровадження режиму paperless. Підвищення цін, зростання пенсій і відмова від паперових документів: що зміниться в Україні з 1 серпня У серпні в Україні подорожчає вартість проїзду в громадському транспорті. Підвищення цін на квитки вже запланували Маріуполь (до 10 гривень), Житомир (до 8 гривень), у Вінниці (до 8 гривень).

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні з 1 серпня зростуть тарифи на газ. Скільки доведеться платити за блакитне паливо споживачам?