Перерахунок пенсій в Україні: хто отримає збільшені виплати під час війни

Пенсії в Україні вирішили підвищити деяким категоріям громадян у період війни з Росією. Влада змінила порядок нарахування соціальних виплат. Відповідне рішення ухвалили у Міністерстві соціальної політики.

Перерахунок пенсій в Україні: хто отримає збільшені виплати під час війни  - today.ua

Тепер при призначенні пенсії українцям одразу зараховуватимуть й інші виплати від держави. Це нововведення торкнеться прийомних батьків, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та патронатних вихователів. Вказаним особам нараховуватимуть і сплачуватимуть єдиний соціальний внесок (ЄСВ).

У Міністерстві соцполітики повідомили, що така підтримка є особливо актуальною під час війни з РФ. Примітно, що зазначені категорії українців отримають виплати незалежно від наявності чи відсутності офіційного працевлаштування.

Раніше сплата ЄСВ передбачалася лише за прийомних батьків та непрацюючих вихователів.

Перерахунок пенсій в Україні: хто отримає збільшені виплати під час війни Нагадаємо, Пенсійний фонд України створив для українців мобільний додаток, де можна дізнатися про всі дані про свою пенсію. Він називається "Пенсійний фонд" і доступний для завантаження на Android та IOS.

Недавно ми повідомляли, як отримати пенсії українцям із територій, тимчасово окупованих російськими військами.

ДЖЕРЕЛОСегодня