Після підвищення пенсії в Україні додатково проіндексують: скільки отримуватимуть пенсіонери щомісяця

В Україні зросли пенсії у близько 1,5 мільйона громадян. Доплати були нараховані декільком категоріям громадян в розмірі від 300 до 500 гривень на місяць. Але це ще не все, через деякий час буде проведена індексація на всю суму пенсійних виплат, тому їх розмір значно зросте.

Після підвищення пенсії в Україні додатково проіндексують: скільки отримуватимуть пенсіонери щомісяця - today.ua

З 1 жовтня 2021 року пенсіонерам віком від 75 до 80 років пенсії підвищили на 400 гривень. Найближчим часом і інші вікові категорії українських пенсіонерів отримають надбавку в розмірі близько 300 гривень.

У 2022 році зростуть пенсійні виплати для осіб віком 70 - 75 років. Надбавка складе близько 300 гривень на місяць. Відзначимо, що громадянам віком 80-85 років пенсії підвищили з 1 квітня 2020 року на 500 гривень щомісяця. Після підвищення пенсії в Україні додатково проіндексують: скільки отримуватимуть пенсіонери щомісяця З 1 березня 2023 року всі підвищені пенсії в поточному році потраплять під індексацію, тому суму виплат перерахують з урахуванням спеціального коефіцієнта, який виділяється з розміру середньої зарплати і рівня інфляції.

Нагадаємо, раніше в Мін'юсті повідомили про зниження пенсійного віку для деяких категорій громадян України.