Після нового рішення НБУ долар в Україні почне дешевшати

Автор: Шевченко Лилия

Курс американської валюти в Україні вже сягає 27,97 гривень за один долар США. Однак після рішення Нацбанку про підвищення процентної ставки, вже до кінця квітня 2021 року гривня почне стрімко зміцнюватися.

Після нового рішення НБУ долар в Україні почне дешевшати - today.ua

Зовнішній експерт Ukraine Economic Outlook, доцент Чернівецького національного університету Богдан Сторощук прогнозує, що до кінця квітня поточного року на ринку буде профіцит (надлишок) валюти в обсязі 358 мільйонів доларів США. З цієї причини курс американської валюти в Україні буде варіюватися в діапазоні 27,65-27,7 грн за один долар. Для порівняння, на сьогоднішній день курс долара в Україні, за даними НБУ, становить 27,97 грн.

«Наш базовий прогноз передбачає, що після оголошення головою правління НБУ нового рівня облікової ставки (в 7-7,5%, проти поточних 6,5%) - ринок відреагує різким зміцненням до 27,7-27,75 грн/долар. До кінця квітня курс буде рухатися по плавному ревальваційному тренду без різких стрибків - до 27,65-27,7 грн / долар. У травні ми очікуємо, що курс продовжить плавне зміцнення до 27,5-27,55 грн/долар до кінця місяця», - прогнозує Богдан Сторощук.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Після нового рішення НБУ долар в Україні почне дешевшати При цьому, експерт зазначив, що перешкодити зміцненню гривні в кінці квітня - травні може ескалація військового конфлікту на Сході України. Саме негативні прогнози щодо врегулювання ситуації в Донбасі не дозволяють зміцнитися національній валюті, оскільки в країні починає рости попит на іноземну валюту.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Пенсіонери зможуть купувати всі продукти за 80% ціни: що потрібно зробити

Нагадаємо, курс долара в Україні показував тенденцію до зростання з початку квітня 2021. Що стало причиною ослаблення гривні?