Польща виплатить українським біженцям ще по 1990 грн: хто отримає гроші

У Польщі з 1 липня приймаються заявки за програмою "Добрий старт". Українські біженці зможуть отримати по 300 злотих - близько 1990 грн. Про це повідомили на урядовому порталі дружньої країни.

Польща виплатить українським біженцям ще по 1990 грн: хто отримає гроші  - today.ua

Влада Польщі вирішила допомогти приїжджим зібрати дітей до школи. Кошти передбачені на стартовий набір для кожної дитини. Усі українські біженці можуть подати відповідні заявки незалежно від рівня доходу. Можна оформити допомогу онлайн-режимі.

Програму "Добрий старт" започаткували у 2018 році. Виплату в 300 злотих надають дітям від 7 до 20 років і до 24 років – для дітей з інвалідністю.

Заявки на пільгу з 1 липня відправляють електронною поштою, і з 1 серпня - звичайною. Звернення приймаються до кінця листопада.

У програмі беруть участь польські банки: PKO Bank Polski, Alior, Bank Polskiej Spółdzielczości, Bank Pocztowy, Credit Agricole Bank Polska, BNP Paribas Bank Polska, ING Bank Śląski, Getin Noble Bank, mBank, Nest Bank, Millennium, SGB Банк та Peka

Нагадаємо, мешканцям Польщі, які надають українським біженцям житло та харчування, виплачують по 40 злотих на людину на добу. Однак є умови – що переселенці прибули до країни після 24 лютого і для них не закінчився 120 днів перебування.

Польща виплатить українським біженцям ще по 1990 грн: хто отримає гроші Термін виплат продовжать більш ніж на 120 днів для осіб, які допомагають людям з інвалідністю, вагітним жінкам, пенсіонерам, біженцям, які виховують дітей у віці до 12 місяців або трьох та більше дітей.

Раніше повідомлялося, які вакансії доступні українським біженцям у Польщі.