Польща вводить пільги для українців: заробітчани будуть в кращих умовах, ніж поляки

Вихідці з України отримають в Польщі дуже вигідні умови для роботи та ведення бізнесу. Уряд сусідньої держави оголосив про введення податкових пільг для українських заробітчан і підприємців.

Польща вводить пільги для українців: заробітчани будуть в кращих умовах, ніж поляки - today.ua

Керівництво Польщі готує до запуску програму "Польський Лад", згідно з урядовим планом, в країні створять комфортні та максимально вигідні для українських трудових мігрантів і підприємців.

В аналітичному центрі компанії з міжнародного працевлаштування "Gremi Personal" уточнили, що в рамках реалізації урядової програми, всі працівники, серед яких велика частина українців, платитимуть на 50% менше податкових зборів, ніж громадяни Польщі. Тривалість дії податкових пільг за програмою "Польський Лад" складе рівно рік.

Таким чином, українські заробітчани, а також бізнесмени, будуть перераховувати до бюджету Польщі вдвічі менше податків, ніж це передбачається за законом. Але це ще не все ...

Протягом наступних трьох років роботи на підприємствах Польщі заробітчани відняти 50 відсотків від податку, сплаченого за попередній рік. Польща вводить пільги для українців: заробітчани будуть в кращих умовах, ніж поляки

"Тобто іноземець, який перенесе свою податкову резиденцію в Польщу, буде платити менший податок на прибуток цілих чотири роки. Таким чином Польща хоче затримати у себе, в тому числі, і громадян України на більш тривалий термін. Податкова пільга також буде охоплювати мігрантів, які вперше приїдуть до Польщі. Вони також зможуть протягом чотирьох років платити податки на пільгових умовах", - пояснили в" Gremi Personal ".

У перші чотири роки життя і роботи в Польщі трудові мігранти з України не будуть самостійно перераховувати внески в пенсійний фонд і страхування на випадок хвороби. Дані відрахування за них буде фінансувати Мінфін з державного бюджету Польщі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українські заробітчани в Чехії заробляють більше, ніж президент Зеленський в Україні.