Польща змінила правила в'їзду та працевлаштування для українських заробітчан

Автор: Шевченко Лилия

Влада Польщі створила умови для збільшення потоків трудових мігрантів до країни. З січня 2022 року набувають чинності нові правила для заробітчан, які збільшують кількість вакансій та спрощують працевлаштування.

Польща змінила правила в'їзду та працевлаштування для українських заробітчан - today.ua

Чисельність трудових мігрантів, у тому числі з України, на польських підприємствах та у сфері послуг зростає з кожним днем. У січні Польща збільшила кількість вакансій для заробітчан на 37,3% (порівняно з 2021 роком). Про це розповіли в аналітичному центрі компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal.

Крім того, позитивно позначилося зростання потоку робочої сили з України до Польщі збільшення терміну видачі дозволів на роботу. Так, з 29 січня 2022 року трудовим мігрантам видаватимуть дозволи на трудову діяльність на території Польщі терміном до двох років (раніше дозвіл діяв максимум рік). Польща змінила правила в'їзду та працевлаштування для українських заробітчан

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Можливість отримати дозвіл на строк до двох років відкриває більше можливостей для українців – стабільна та високооплачувана робота, кар'єрне зростання, а отже, і шанси інтегруватися в Польщі для тих, хто тут хоче залишитися жити. Багато чого залежатиме від того, як тепер зміни в законодавстві польські відомства впроваджуватимуть на практиці", - пояснили у Gremi Personal.

Популярні зараз

У Верховній Раді визнали, що в Україні закінчились гроші для зарплат військовим: який вихід бачить влада

З'явився коментар щодо ймовірної депортації українських чоловіків із Чехії

Десна принесе забруднену воду до Києва 10 вересня: як намагаються запобігти ситуації

На планеті стрімко підвищується рівень Світового океану: в ООН говорять про затоплення значної частини суші

Нагадаємо, українських заробітчан можуть депортувати із Польщі. Що потрібно зробити трудовим мігрантам, щоби залишитися в країні?