Смартфон навіть за наявності захисного чохла та скла залишається досить крихким пристроєм. Невдале падіння – і екран виявляється розбитим дощенту. Є як мінімум 4 причини не використовувати телефон із пошкодженим дисплеєм.
Смартфон із розбитим екраном – сумне видовище. Тріщини та сколи засмучують користувачів, але в них не завжди є можливість замінити скло. Якщо масштаб лиха невеликий, дисплей може продовжувати показувати зображення та реагувати на дотики. Але фахівці все ж таки радять замінити екран. Які основні причини?
Ушкоджуються внутрішні елементи
Розбите скло дисплея механічно впливає на матрицю телефону. Інші внутрішні елементи смартфона також починають рух. У результаті робота акумулятора, процесора та інших елементів при подальшій експлуатації порушуються.
Руйнується сенсорна панель
Смартфон із розбитим екраном набагато повільніше реагує на дотики. У деяких ділянках монітора він може взагалі не відповідати. Навіть якщо спочатку здається, що сенсор не постраждав, не виключено, що девайс заглючить у невідповідний момент.
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Проникає волога
Волога, яка проникає всередину пристрою – головний ворог. Під впливом вологи всі складові телефону поступово окислюватимуться. Вони можуть вийти з ладу несподівано.
Небезпека
Гострі краї скла розбитого екрану смартфона можуть порізати руки під час експлуатації. Якщо тріщинами покрита велика площа дисплея, ним незручно користуватися. Очі втомлюватимуться у 2-3 рази сильніше.
Якщо екран постраждав мінімально, спробуйте наклеїти на нього нове захисне скло або плівку високої якості. Вони захистять смартфон від подальшої руйнації. Також бажано замінити чохол на спеціальний протиударний, який не пропускатиме вологу.
Нагадаємо, що в Україні запропонували запровадити нові податки – на смартфон та телевізор.