Чому інтернет на смарфтоні потрібно вимикати: три головні причини

Користувачі смартфонів часто забувають про правила його експлуатації та порушують їх. Фахівці наголосили, що на телефоні потрібно відключати інтернет, якщо ви ним не користуєтеся. Особливо недоцільно залишати смартфон підключеним мережі під час сну. Це шкідливо для гаджета та вашого гаманця.

Чому інтернет на смарфтоні потрібно вимикати: три головні причини - today.ua

Безпека

Смартфон може заражатись вірусами, а шахраї можуть отримувати доступ до ваших персональних даних. Кіберзлочинці за допомогою шкідливого програмного забезпечення отримують доступ до телефону, якщо він підключений до інтернету.

Економія трафіку

Тарифні гігабайти закінчуються швидше, навіть якщо мобільний інтернет використовується мало. Причина – продовження роботи фонових програм, які споживають трафік для передачі даних на сервер, прийому повідомлень та оновлень.

Експерти рекомендують надавати перевагу підключенню до Wi-fi, а не до мобільного інтернету. Не забувайте вимикати їх на смартфоні та заощадите трафік.

Чому інтернет на смарфтоні потрібно вимикати: три головні причини

Економія заряду батарея

Якщо смартфон підключено до всесвітньої мережі, а ним не користуються – заряд акумулятора витрачається. Це переважно стосується технології 4G, який "поїдає" заряд батареї.

Нагадаємо про прості способи заблокувати дзвінки на смартфон із незнайомих номерів.