По мільйону доларів кожному: Росія виплатить українцям компенсацію за війну

Росія має виплатити нашій країні моральну компенсацію за бойові дії, розгорнуті на її території. Колишній радник керівника Донецької ОДА Роман Світан вважає, що у війні постраждали всі українці, івони мають отримати по мільйону доларів. На думку полковника запасу, ці гроші направить РФ разом із своїми союзниками.

По мільйону доларів кожному: Росія виплатить українцям компенсацію за війну  - today.ua

На кошти з боку окупантів має право кожен українців, який потрапив під тиск російської денаціоналізації. За словами експерта, морально постраждали практично всі жителі.

"Хоч у Криму, хоч у Донецьку, хоч у Києві, хоч у Берліні. Якщо людина мала український паспорт, значить РФ, проводячи "операцію з денацифікації", про яку вона оголосила, завдала моральної шкоди кожному українцю, кожному носієві українського паспорта, де би він не був", - наголосив Роман Світан.

Експерт висловив упевненість у тому, що Росія ніколи не назве речі своїми іменами – війну війною, і уникатиме будь-яких виплат постраждалій стороні. Проте країну-агресора змусять визнати свою провину. Після цього буде накладено арешт на всі російські активи.

По мільйону доларів кожному: Росія виплатить українцям компенсацію за війну За словами Світана, під санкції потраплять і країни, які допомагали рашистам проводити "спецоперацію" та вбивати наших співвітчизників. Це може бути Білорусь, Китай та Іран. Після арешту та заморожування активи мають легалізувати за рішенням суду.

"Але її за великим рахунком і не питатиме ніхто. Якщо ми подамо до Міжнародного кримінального суду, він у будь-якому разі визнає – тут без варіантів – потерпілими фактично всіх українців. Далі через банк-емітент чи будь-який український держбанк усім 40 мільйонам українців буде розподілено порівну ці гроші, які заходитимуть як компенсація", – цитує аналітика ТСН.

Екс-чиновник вважає, що на виплату компенсації українцям можуть піти десятки років.

Нагадаємо, у країні під час війни продовжують виплачувати пенсії, проте їхній розмір залишається низьким. Українцям розповіли як можна збільшити суми.

ДЖЕРЕЛОТСН