Пенсії за квітень в Україні отримають не всі пенсіонери: у Мінсоцполітики назвали причини

У Міністерстві соціальної політики України повідомили, що не всі пенсіонери спромоглися отримати свої пенсійні виплати за квітень 2022 року. Громадянам пояснили, коли їм перерахують гроші.

Пенсії за квітень в Україні отримають не всі пенсіонери: у Мінсоцполітики назвали причини - today.ua

За квітень в Україні було перераховано пенсійні виплати на загальну суму 34,1 мільярда гривень. Свої пенсії отримали 100% пенсіонерів, яким кошти приходять на банківські картки.

Щодо людей, які отримують пенсії готівкою, то тут ситуація не така райдужна. Доставка пенсій через Укрпошту за квітень 2022 року вдається далеко не в усі населені пункти через бойові дії. Пенсії за квітень в Україні отримають не всі пенсіонери: у Мінсоцполітики назвали причини

“Звичайно, складніша ситуація з доставкою пенсії за місцем проживання у населених пунктах, де відбуваються військові дії або оточені ворогом. Це вдається не скрізь. Але працівники Укрпошти, незважаючи на небезпеку та складнощі, вже забезпечили доставку понад 70% профінансованих пенсій”, – розповіла голова Мінсоцполітики Марина Лазебна.

Варто зазначити, що під час дії воєнного стану в Україні змінилася система виплати пенсій. Українцям, які змушені були залишити свої будинки та переїхати до інших регіонів, мають написати заяву до Пенсійного фонду.

Нагадаємо, раніше українцям пояснили, хто має право на отримання пенсії по втраті годувальника. Як оформити виплати?