Пенсії під час війни: в уряді розказали, до чого готуватися українцям

Пенсіонери України стурбовані через виплати під час війни з Росією. Ситуація у країні напружена, проте пенсії нараховуються у повному розмірі та без затримок. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів, до чого готуватись нашим співвітчизникам.

Пенсії під час війни: в уряді розказали, до чого готуватися українцям - today.ua

Відзначено, що наразі проблем із фінансуванням немає. Глава уряду запевнив, що влада планує продовжувати покривати всі соціальні зобов'язання у повному обсязі. Денис Шмигаль повідомив, що на пенсійні виплати з початку року спрямували 231 мільярд гривень. Це на 12% більше у порівнянні з минулим роком.

У березні, незважаючи на воєнний період, вдалося провести індексацію виплат практично всім пенсіонерам країни.

"З початку російського вторгнення виплачено пенсії більш ніж на 140 мільярдів гривень", - уточнив прем'єр.

Уряд продовжить виділяти гроші на підтримку інших соціальних програм. Підтримки держави потребують близько 6 мільйонів українців.

Самотні батьки, люди з інвалідністю, багатодітні сім'ї та інші категорії громадян продовжують отримувати допомогу. Також доступні субсидії для людей, які не можуть повністю оплачувати комунальні послуги. В останні три місяці з бюджету на зазначені потреби спрямували майже 30 мільярдів гривень.

Пенсії під час війни: в уряді розказали, до чого готуватися українцям Українська влада також підтримує переселенців. За урядовою програмою вони отримують по 3000 гривень на дитину та 2000 гривень на дорослого.

"Активно ця програма запрацювала у квітні, і за цей час майже 1,5 мільйона сімей отримали допомогу від держави", - зазначив Шмигаль.

Нещодавно стало відомо, що в Україні проведуть перевірку пільговиків та пенсіонерів. Хто ризикує залишитись без грошей, можна дізнатися тут.