Пенсії в Україні збільшать до 20 тисяч гривень

В Україні у грудні 2021 року в деяких категорій громадян зростуть пенсії до 20 000 гривень. Це підвищення внесено до бюджету Пенсійного фонду на 2021 рік.

Пенсії в Україні збільшать до 20 тисяч гривень - today.ua

У листопаді 2021 року в Україні не планується індексація пенсій, натомість з 1 грудня ПФУ має намір збільшити розмір максимальної пенсії. Розмір підвищення становитиме 930 гривень. Таким чином, після підвищення прожиткового мінімуму максимальна пенсія зросте з 19340 до 20270 гривень.

Грудневе підвищення пенсій торкнеться українців, у яких була заробітна плата вищою за середню, а страховий стаж становить не менше 35 років.

Пенсії в Україні збільшать до 20 тисяч гривень Варто зазначити, що підвищення пенсій у грудні торкнеться небагатьох українських пенсіонерів, оскільки максимальну пенсію отримують дуже мало людей. Більшість пенсіонерів України одержують виплати у розмірі близько 3000 гривень на місяць.

Зазначимо, що у жовтні в Україні підвищили пенсійні виплати громадянам, які досягли 70-річного віку та мають достатній страховий стаж: 35 років – для чоловіків, 30 років – для жінок.

Нагадаємо, раніше українцям розповіли, як змінюватиметься розмір пенсії під час роботи за сумісництвом. Чи можна уникнути зменшення виплат?