Пенсії в Україні перерахують заднім числом: хто отримає надбавку до щомісячних виплат від ПФУ

Уряд України затвердив категорію громадян, яким пенсії перерахують заднім числом. Розмір доплат буде залежати від рівня зарплат. Відповідну постанову розробило Міністерство соціальної політики.

Пенсії в Україні перерахують заднім числом: хто отримає надбавку до щомісячних виплат від ПФУ - today.ua

Проект постанови про підвищення пенсій військовим розвідникам, які вийшли на заслужений відпочинок, вже переданий на розгляд до Кабміну. Після затвердження документа, буде проведено перерахунок пенсійних виплат військовослужбовцям розвідувальних органів Міністерства оборони, Служби зовнішньої розвідки та Адміністрації Державної прикордонної служби, які отримують пенсію відповідно до "військовому" закону № 2262.

Автори законопроекту пропонують перерахувати пенсії військовим розвідникам і нарахувати додаткові виплати з 1 серпня 2021 року. Головною причиною необхідності підвищити пенсії даної категорії населення Мінсоцполітики називає підвищення окладів військовослужбовцям розвідувальних органів України. Пенсії в Україні перерахують заднім числом: хто отримає надбавку до щомісячних виплат від ПФУ Рішення про збільшення заробітних плат розвідникам було прийнято Кабміном в липні 2021 року в рамках виконання закону "Про розвідці". У зв'язку з цим, відповідно до Закону №2262, пенсії військових пенсіонерів повинна бути перерахована відповідно до рівня грошового забезпечення діючих військовослужбовців.

Нагадаємо, українцям пояснили, як відновити страховий стаж, якщо трудова книжка була загублена.