Пасажирські поїзди Укрзалізниці передадуть у приватні руки: що зміниться для українців

Автор: Шевченко Лилия

В Укрзалізниці очікуються серйозні зміни. Щоб зробити пасажирські перевезення прибутковими, німецька компанія Deutsche Bahn Engineering&Consulting пропонує відокремити їх від вантажних, і передати в приватні руки.

Пасажирські поїзди Укрзалізниці передадуть у приватні руки: що зміниться для українців - today.ua

Голова Українського аналітичного центру Олександр Охрименко заявив, що після передачі сфери пасажирських перевезень Укрзалізниці приватним компаніям, українці знатимуть, за що вони платять гроші.

Експерт зазначив, що після впровадження планів, які пропонує Deutsche Bahn Engineering & Consulting, стане зрозуміло, що перевозити пасажирів - це не така вже збиткова справа, як багато хто звик думати в Україні. Правда, вартість квитків на пасажирські поїзди теж виросте. Пасажирські поїзди Укрзалізниці передадуть у приватні руки: що зміниться для українців

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Як тільки це зроблять, у нас покращиться якість вагонів, і поїзди стануть краще, і тоді дійсно, ціни на квитки можуть підрости, але не дуже сильно. Особливо якщо врахувати, що якість покращиться в рази. Зараз на тлі того, що пасажирські перевезення і перевезення вантажів вважають разом, є привід говорити про збитковість пасажироперевезень. Але коли просиш показати розрахунки - цього ніхто не робить", - пояснив Охріменко.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Нагадаємо, Укрзалізниця знову оголосила про підвищення тарифів на перевезення.