Опалювальний сезон відкладається: в Україну йде потепління до +18 градусів - Укргідрометцентр

Прогноз погоди для України від Гідрометцентру однозначно порадує жителів усіх регіонів країни. Метеорологи обіцяють друге бабине літо ...

Опалювальний сезон відкладається: в Україну йде потепління до +18 градусів - Укргідрометцентр - today.ua

Старт опалювального сезону в Україні, найімовірніше, відкладуть до кінця жовтня 2021 року. За словами синоптиків, на територію країни насуваються теплі повітряні маси, які стануть причиною потепління і поліпшення погодних умов.

Після затяжних холодів і опадів в Україні очікується тривале потепління. Згідно з прогнозом Укргідрометцентру, на початку наступного тижня, з 19 по 23 жовтня, погода буде теплою, сухою і сонячною. Опалювальний сезон відкладається: в Україну йде потепління до +18 градусів - Укргідрометцентр Вночі температура повітря складе від 3 до 9 градусів тепла, вдень стовпчики термометрів сягнуть показників в +18, а в деяких областях - до +20 градусів Цельсія. Метеорологи уточнюють, що в період 22-23 жовтня в західних регіонах можливі невеликі опади.

З огляду на, що українське законодавство передбачає старт опалювального сезону після того, як встановиться стійка середньодобова температура на рівні нижче 8 градусів, то опалення в квартири українців почнуть подавати не раніше вівторка, 26 жовтня. Можливо, що і пізніше.

Нагадаємо, народний синоптик Леонід Горбань, який помер 1 жовтня 2021 року на 83-му році життя, встиг дати прогноз погоди до кінця осені.