Ощадбанк під час обміну валют почав підключати страховку зі щомісячними виплатами

Державний Ощадбанк наділений повноваженнями проводити велику кількість фінансових операцій, але іноді співробітники фінустанови дозволяють протизаконні дії. Наприклад, без згоди клієнта можуть укласти з ним договір на страхування…

Ощадбанк під час обміну валют почав підключати страховку зі щомісячними виплатами - today.ua

На сайті Мінфін з'явився дуже цікавий відгук про роботу одного з відділень Ощадбанку у Запоріжжі. Жінка з ніком "10Maria88" повідомила, що просто прийшла до банку обміняти євро на гривні, але в результаті пішла додому із укладеним договором про добровільне страхування.

"Сьогодні о 10.00 зайшла до Ощадбанку відділення 46 зняти переказ з Німеччини і поміняти відразу ж валюту з євро в гривню, касир Тептюк Олена сказала що потрібно сплатити 25 грн комісії… тому що я поспішала і знімаю вперше не звернула на це увагу на чек, за фактом ваш співробітник як з'ясувалося БЕЗ МОГО ВІДОМУ уклала зі мною договір добровільного страхування на місяць про який я не була поінформована і не давала на нього згоди!" – описала автор коментаря ситуацію, що склалася.

Ощадбанк під час обміну валют почав підключати страховку зі щомісячними виплатами В Ощадбанк пообіцяли все розібратися і повідомити клієнтку про результати. Також у жінки попросили вибачення за завдані їй незручності.

Нагадаємо, раніше Ощадбанк попередив клієнтів про блокування соціальних виплат та пенсій.