Ощадбанк відмовляє клієнтам у поверненні грошей

Клієнти Ощадбанку скаржаться, що фінустанова без попередження знижує процентну ставку по депозитах і відмовляє клієнтам у поверненні їхніх грошей.

Ощадбанк відмовляє клієнтам у поверненні грошей - today.ua

Скарга на роботу одного з найбільших державних банків з'явилася на сайті "Мінфін". Жінка розповіла, що їй без достатніх підстав відмовили в поверненні грошей. Ощадбанк після того, як завершився термін валютного депозиту, продовжив його на рік, але при цьому змінив умови.

За словами жінки, в 2020 році вона оформила валютний депозит на рік в Ощадбанку під невеликий відсоток. Влітку 2021 року термін депозиту закінчився, але Ощадбанк без попередження продовжив договір в односторонньому порядку ще на рік. Однак навіть не попередивши клієнтку, що умови по депозиту змінюються, якщо раніше їй нараховували відсотки близько трьох доларів на місяць з трьох тисяч доларів, то тепер ставка знизилася до 60 центів. Ощадбанк відмовляє клієнтам у поверненні грошей Автор коментаря не розуміє, чому Ощадбанк дозволяє собі в односторонньому порядку змінювати умови договору і самовільно продовжувати депозити, а клієнти змушені все це мовчки терпіти. Забрати свої гроші жінка не може, оскільки співробітники Ощадбанку запевняють її, що в банку заборонено розривати депозитний договір до завершення терміну дії документа.

Нагадаємо, раніше Ощадбанк звинуватили в нав'язуванні непотрібних платних послуг пенсіонерам.