“Ощадбанк“ звинуватили у списанні грошей з платіжних карт клієнтів

Клієнти "Ощадбанку" скаржаться на безпричинне списання грошей з платіжних карт, на яких деякий час не відбувається руху коштів. У фінансовій установі кажуть, що все законно і відповідає правилам ...

“Ощадбанк“ звинуватили у списанні грошей з платіжних карт клієнтів - today.ua

На сайті «Мінфін» з'явився вельми негативний відгук одного з клієнтів "Ощадбанку", який порівняв один з найбільших державних банків з «шарашкіною конторою», де «тупо в нахабну тирять твої гроші!».

У своєму коментарі користувач з ніком «Nka» розповів, що деякий час не користувався коштами на своїй банківській карті в "Ощадбанку". В результаті з'ясувалося, що фінустанова бере комісію, якщо руху коштів на картці не фіксується.

«У всіх банках якщо у тебе лежать кошти капає відсоток, а тут тупо в нахабну тирять твої гроші! Більшого абсурду і не знайдеш. Так що люди біжіть подалі від ОщадБанк. Бережіть свої нерви і здоров'я і капітал!» - написав незадоволений клієнт "Ощадбанку" в Мережі.

“Ощадбанк“ звинуватили у списанні грошей з платіжних карт клієнтів Техпідтримка "Ощадбанку" дала відповідь на настільки обурений коментар, підтвердивши, що банк дійсно списує комісію в разі відсутності руху грошей на рахунку. Якщо людина не бажає втрачати свої «кровні», то хоча б один раз на рік вона повинна витратити деяку суму, наприклад, для поповнення рахунку або на покупку.

Нагадаємо, раніше ПриватБанк і "Ощадбанк" запідозрили в монопольній змові. Що загрожує двом державним фінансовим структурам за порушення законів ринку?