Ощадбанк назвав категорію клієнтів, яким заблокують банківські картки

Державний Ощадбанк має намір до кінця вересня 2021 року заблокувати рахунки і навіть депозити деяких своїх клієнтів. У зоні ризику ті українці, які дуже рідко використовують банківські картки.

Ощадбанк назвав категорію клієнтів, яким заблокують банківські картки - today.ua

Громадяни України, які довгий час не проводили жодних банківських операцій зі своїми особистими коштами на рахунках і по депозитах, повинні в найкоротші терміни пройти ідентифікацію. Якщо цього не зробити, то рахунки, за якими протягом останніх трьох років не проводилися транзакції, після 30 вересня поточного року будуть закриті. Про це повідомили в прес-службі Ощадбанк.

Власників "нерухомих" банківських поточних і вкладних (депозитних) рахунків, які більше трьох років не робили фінансових операцій, просять відвідати відділення Ощадбанку і пройти верифікацію і оновити свої ідентифікаційні дані. Обов'язково при собі потрібно мати паспорт та ІПН. Якщо цього не зробити, то рахунки і депозити будуть закриті, а з "нерухомих" сум зніматимуть щомісячну комісію, згідно з тарифами і правилами Ощадбанку. Ощадбанк назвав категорію клієнтів, яким заблокують банківські картки

"Ощадбанк вважатиме, що клієнт таким чином дав згоду на розірвання договору відповідно до частини 2 статті +1075 Цивільного кодексу України та закриття рахунку", - попередили в прес-службі Ощадбанку.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Ощадбанк відмовляє в проведенні платежів клієнтам, які не купили у банку страховку. Фінустанову звинувачують в незаконному нав'язуванні платних послуг.