Ощадбанк почав видавати клієнтам пластикові карти, що вже були у вжитку

Державний Ощадбанк, схоже, почав економити на пластику. Клієнти фінустанови скаржаться на дивну поведінку співробітників і на видачу старих і зношених карток навіть без упаковки.

Ощадбанк почав видавати клієнтам пластикові карти, що вже були у вжитку - today.ua

Один з клієнтів Ощадбанк написав на сайті "Мінфін" відгук, в якому розповів, як співробітники одного з відділень банку нав'язують додаткові послуги і видають б/у пластикові карти.

"13.07.2021, Дніпро, пр Пушкіна 6, при оформленні основного рахунку для однієї карти, нав'язали відкриття доп карти з кредитним лімітом. Без неї відмовлялися відкрити основний рахунок. При видачі доп карти «моя картка», порушили всі можливі умови в банківській сфері . Карту видали не з рук в руки, при оформленні рахунку, а в касі без упаковки, за зовнішніми ознаками б/у (брудна з синім чорнилом на лицьовій стороні, і в подряпинах). Відразу її заблокував. Рахунок в цьому банку просто небезпечно відкривати", - такого висновку дійшов чоловік з ніком "sdom".

Ощадбанк почав видавати клієнтам пластикові карти, що вже були у вжитку В Ощадбанку автору коментаря пообіцяли в усьому розібратися, підтвердили, що нав'язування додаткових карт є незаконним і не заохочується банком.

Нагадаємо, Ощадбанк відмовився від автоматичного перерахунку субсидій. Як українці можуть отримати свої гроші на оплату комунальних послуг?