Ощадбанк готується закрити рахунки українців: хто ризикує втратити доступ до своїх грошей

Державний Ощадбанк оголосив про рішення закрити деякі види рахунків і депозитів. У зону ризику потрапляють українці, які рідко користуються банківською картою. Щоб захистити свої кошти від списання, необхідно терміново відвідати відділення Ощадбанку.

Ощадбанк готується закрити рахунки українців: хто ризикує втратити доступ до своїх грошей - today.ua

Ощадбанк до кінця вересня 2021 року закриє всі неактивні рахунки і депозити. Якщо власники не здійснювали ніяких операцій протягом останніх трьох років, то вони ризикують втратити доступ до власних коштів.

Для того, щоб зняти кошти, які залишилися на неактивному рахунку, клієнти Ощадбанку повинні встигнути до 30 вересня поточного року відвідати відділення банку, актуалізувати ідентифікаційні дані і пройти верифікацію.

Обов'язково при собі клієнт Ощадбанку повинен мати паспорт громадянина України та документ про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків (ІПН). Ощадбанк готується закрити рахунки українців: хто ризикує втратити доступ до своїх грошей Всі, хто не встигне до кінця місяця пройти верифікацію, повинні розуміти, що Ощадбанк розцінить це як згоди на розірвання договору з закриття банківського рахунку або депозиту. Крім того, відмова з'явитися у відділення з 1 вересня буде вважатися згодою на зняття щомісячної комісії з нерухомих рахунків за тарифами Ощадбанку.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що українці почали масово забирати свої вклади з Ощадбанку.