“Оператори не будуть списувати по 30 грн за хвилину“: українцям знизять тарифи на дзвінки в Європу

Автор: Леся Ловіцька

Тарифи на дзвінки до Європи знизяться для українців. Про це повідомив міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій України Михайло Фєєдоров. Він заявив, що наші співвітчизники більше не платитимуть операторам по 30 грн за хвилину розмови.

“Оператори не будуть списувати по 30 грн за хвилину“: українцям знизять тарифи на дзвінки в Європу  - today.ua

Єврокомісія та Рада Євросоюзу підтримують, щоб Україна приєдналася до вільного роумінгу із Європейським Союзом на постійній основі. Так, українці можуть не сплачувати додаткових зборів під час подорожей європейськими країнами. У свою чергу європейців звільнять від плати за роумінг під час поїздок до України.

Михайло Федоров наголосив, що ми наближаємось до мобільного роумінгу з Євросоюзом.

"ЄС схвалив пропозицію і дав зелене світло для двостороннього рішення… Ціни на дзвінки близьким у Європі для українців знизяться. Оператори не списуватимуть по 30 гривень за хвилину розмови. Не потрібно буде змінювати SIM-картки під час поїздок Європою", - зазначив міністр. .

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців

За словами глави профільного відомства, права споживачів будуть захищені за правилами Євросоюзу.

Фінальне рішення має ухвалити Комітет асоціації у торговельному складі. Вказано, що команда Мінцифри спільно з НКЕК, операторами та телеком-регулятором працюють над тим, щоб Україна якнайшвидше приєдналася до зони Roam like at home.

“Оператори не будуть списувати по 30 грн за хвилину“: українцям знизять тарифи на дзвінки в Європу

Федоров наголосив, що йдеться про продовження інтеграції до ЄС. Він подякував європейським колегам за постійну підтримку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що національний оператор мобільного зв'язку Київстар ухвалив рішення зменшити на 50 грн тариф на послуги.

Що думають українці про здешевлення тарифів на дзвінки до Європи

Підписники Михайла Федорова бурхливо відреагували на нову ініціативу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Так європейці начебто давно це пропонували. Але тоді мобільні оператори в Україні втрачають надприбуток", "Було б супер", "Кращий міністр, дякую!", "Полякам теж будуть людські тарифи на роумінг в Україні? Тому що зараз 4 злотих за хвилину та 5 злотих за одне SMS – це жерсть", "Зробіть це швидше", - прокоментували фоловери.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що національний оператор мобільного зв'язку Київстар ухвалив рішення зменшити на 50 грн тариф на послуги.