Огляд фітнес-браслета Xiaomi Mi Smart Band 6: нова модель отримала більше функцій і покращений дисплей

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 6 отримав кілька нових функції і принципові характеристики, які вигідно відрізняють його від попередніх версій.

Огляд фітнес-браслета Xiaomi Mi Smart Band 6: нова модель отримала більше функцій і покращений дисплей - today.ua

AMOLED-дисплей гаджета Xiaomi Mi Smart Band 6 став більшим (діагональ дисплея 1,56 дюйма - майже в два рази більше, ніж у попередньої версії) і яскравіше, щільність пікселів 326 ppi, а рамки навколо дисплея стали тоншими. Це надає браслету більш стильного вигляду.

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 6 здатний моніторити не 11, як було раніше, а вже 30 видів спорту, девайс може самостійно запускати до п'яти видів тренувань, вимірює рівень кисню в крові. Об'єм внутрішньої і оперативної пам'яті став значно більшим.

Огляд фітнес-браслета Xiaomi Mi Smart Band 6: нова модель отримала більше функцій і покращений дисплей Шоста версія браслета для фітнесу Xiaomi позбавлена кнопок, управління здійснюється завдяки гарній AMOLED-матриці. Гаджет оснащений трьома налаштованим циферблатами, де можна встановити час, підрахунок кроків, вимірювання пульсу, витрату калорій, датчик заряду, а також виконання PAI.

При бажанні, власник Xiaomi Mi Smart Band 6 може зайти в мобільний додаток Mi Fit і завантажити будь-який з 130 вотчфейсів.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, як можна поліпшити якість фотографій і відеозйомки на смартфонах Xiaomi.