Оприлюднено повний список банків, у яких українці можуть отримувати пенсії

Громадяни України попереджають, що оформити отримання пенсійних виплат можна не в усіх банках країни. До списку фінустанов, які отримали від держави право здійснювати виплату пенсій на картку, увійшли сорок три банки.

Оприлюднено повний список банків, у яких українці можуть отримувати пенсії - today.ua

До кінця 2021 року виплату пенсій та будь-яких видів соціальної допомоги можна оформити в одній із 43 фінансових установ, які працюють у правовому полі України. Серед них є державні банки Ощадбанк і Приватбанк, а також Райффайзен Банк Аваль, Укргазбанк, УкрСиббанк.

До списку банків, в яких українці можуть оформити отримання пенсії та грошової допомоги, увійшли: АТ "Кристалбанк"; АТ "Кредобанк"; АТ "Комерційний індустріальний банк"; АТ "Полтава-банк"; АТ "Банк Альянс"; АТ "ОТП Банк"; ПАТ "КБ Акордбанк"; АТ "ПРО "Радобанк"; АТ "Перший український міжнародний банк"; АТ "Піреус Банк МКБ"; АТ "Юнекс Банк"; АТ "Банк Схід"; АТ "Креді Агріколь Банк"; АТ АКБ "Львів"; АТ АБ " Південний"; АТ Східноукраїнський банк "ГРАНТ"; АТ "МТБ БАНК"; АТ "мотор-банк"; АТ "Державний експортно-імпортний банк України" та ін. Оприлюднено повний список банків, у яких українці можуть отримувати пенсії Зазначимо, що в Україні очікується черговий етап збільшення мінімальної заробітної плати. З 1 грудня 2021 року соцстандарт зросте з 6000 до 6500 гривень. Завдяки цьому мінімальну пенсію для українців віком від 65 років підвищать до 2600 гривень.

Нагадаємо, Ощадбанк почав незаконно вимагати із клієнтів гроші за надання офіційно безкоштовних послуг.