Екстрасенси назвали найнебезпечніші міста України: очікуються масовані обстріли

В Україні не припиняється масовані обстріли з боку російських окупантів. Екстрасенси назвали найнебезпечніші міста, із яких потрібно якнайшвидше евакуюватися.

Екстрасенси назвали найнебезпечніші міста України: очікуються масовані обстріли - today.ua

Шаманка Сейраш повідомила, що рашисти у лютому обстрілюватимуть території, на які претендують з 2014 року. Міста Луганськ та Донецьк, а також вся територія Криму виявляться найнебезпечнішими.

"Окупантам потрібна вагома перемога для громадян їхньої ж країни, а це Донецьк, Луганськ та головне - не втратити Крим. Вони обдурюватимуть, маніпулюватимуть і робитимуть інші речі, щоб дозахоплювати старі окуповані території та видати це за свою велику перемогу", - пояснила езотерик.

За словами Сейраш, цього місяця загарбники посилять вогонь по прикордонних територіях. Це Харківська, Запорізька та Сумська області. При цьому ясновидець не прогнозує нових наступів – лише локальні атаки.

Таролог Роман Шептицький заявив, що до кінця поточного тижня особливо небезпечними регіонами, де очікуються ракетні атаки, будуть Київська, Вінницька, Житомирська, Полтавська, Дніпропетровська, Тернопільська, Чернівецька та Львівська області. Неспокійними залишаються Запоріжжя, Херсон, Миколаїв та Одеса.

Екстрасенс закликав місцевих жителів бути максимально обережними.

Екстрасенси назвали найнебезпечніші міста України: очікуються масовані обстріли

Астролог Влад Росс не відкидає, що активні бойові дії можуть закінчитися вже у лютому 2023 року. Російський диктатор може заявити, що цілі "спецоперації" виконані, бо розуміє – війну йому не виграти. Але можливий інший варіант розвитку подій.

"Якщо він абсолютно божевільний, то в лютому в черговий раз почне наступати на Україну", - зазначив Росс. Він вважає, що цього місяця для України складеться сприятлива ситуація для постачання зброї та техніки.

Раніше дати завершення війни в Україні спрогнозували астролог Ганна Вергелес та таролог Яна Тимощук.

ДЖЕРЕЛОУНИАН