Новий тарифний план lifecell кращий, ніж у Київстар і Vodafone

Новий тарифний план від lifecell обійдеться всього в 50 гривень за 28 днів, але при цьому абоненти отримають більше послуг і можливостей, ніж у Vodafone і Київстар за 250 гривень.

Новий тарифний план lifecell кращий, ніж у Київстар і Vodafone - today.ua

Стільниковий оператор lifecell запустив в Україні новий тарифний план, який виявився більш вигідним, ніж безлімітні пакети послуг від Vodafone і Київстар. Дешевий тариф lifecell підійде насамперед тим користувачам, які користуються мобільним інтернетом.

Новий тариф від lifecell називається "Інтернет без меж", абонплата за пакет послуг складає всього 50 гривень за чотири тижні. Після активації тарифу користувач отримує безлімітний мобільний інтернет 3G\4G, без обмежень на роздачу wi-fi з гаджетів, як в Vodafone, і без урізання швидкості з'єднання після вичерпання ліміту, як це робить Київстар.

Відзначимо, що при всіх обмеженнях вартість стартових пакетів і щомісячна абонплата в Київстар та Vodafone абонплата за тарифні плани з безлімітним інтернетом часто перевищує 200 гривень. Новий тарифний план lifecell кращий, ніж у Київстар і Vodafone У пакет послуг тарифу "Інтернет без меж" від lifecell також входить повний безліміт на дзвінки всередині мережі, 250 хвилин на дзвінки на номери інших операторів, а також на міські телефони по Україні.

У lifecell гарантують, що до 1 вересня 2021 року абонплату в тарифному плані "Інтернет без меж" не підвищуватимуть. Підключити новий пакет послуг всього за 50 гривень на місяць можна на сайті lifecell. Зверніть увагу, що тариф "Інтернет без меж" є регіональним.

Нагадаємо, раніше в lifecell розповіли, як отримати безкоштовні гігабайти мобільного інтернету.