Нова пошта вводить нові правила перевірки посилок, які сподобаються не всім

У Новій пошті розповіли, що до перевірки вмісту посилок тепер залучать кінологів з собаками. Крім того, посилять систему ідентифікації особи відправника і одержувача. Такого в Україні ще не було!..

Нова пошта вводить нові правила перевірки посилок, які сподобаються не всім - today.ua

Один з найбільших поштових операторів України Нова пошта після вибухів в почтоматах Києва та Одеси зважився на впровадження жорстких заходів обережності. Буде задіяний механізм повної ідентифікації особи клієнтів, а кожну посилку перевірять кінологи з собаками.

Нова пошта на даний момент працює над налагодженням співпраці з кінологічними службами, щоб забезпечити ретельну перевірку кожного пересилається вантажу.

У компанії вирішили встановити на всіх терміналах і депо рентгенотелевізійні установки і Рапіскан - це установки з великим оглядовим тунелем і низько розташованою стрічкою конвеєра. Пристрій призначений для огляду багажу, негабаритних вантажів і поштових відправлень з метою виявлення потенційних загроз і заборонених об'єктів. Нова пошта вводить нові правила перевірки посилок, які сподобаються не всім Фахівці оператора Нова пошта вже займаються розробкою способів впровадження повної ідентифікації клієнтів. Компанія отримає доступ до особистої інформації клієнтів, щоб виключити можливість відправки підозрілих посилок через підставних або неіснуючих осіб.

Нагадаємо, Нова пошта буде доставляти посилки за допомогою дронів. Як отримати або відправити вантаж на безпілотник?