Нова пошта з OLX запустили безкоштовну доставку: акція діє до 25 серпня

Нова пошта разом з торговим інтернет-майданчиком OLX Україна запустили нову послугу. Безкоштовна доставка товарів доступна за певних умов до 25 серпня.

Нова пошта з OLX запустили безкоштовну доставку: акція діє до 25 серпня  - today.ua

У прес-службі оператора повідомили, що клієнти, які користуються сервісом OLX заощадять на доставці. Вони можуть надіслати товари через Нову пошту. Необхідні умови – вартість посилки не повинна перевищувати 500 грн, а вага – 5 кг.

Нова пошта уточнила, що акційна пропозиція діятиме протягом місяця – з 25 липня до 25 серпня.

Нова пошта з OLX запустили безкоштовну доставку: акція діє до 25 серпня Раніше стало відомо, що поштовий оператор подбав про свій персонал. Відомо, що новий закон відмінив заробітну плату для мобілізованих працівників на їхньому колишньому місці роботи. Компанія "Нова пошта", незважаючи на це, зобов'язалася виплачувати своїм співробітникам по 10 тисяч гривень на місяць.

Вказана винагорода передбачена для понад 2,5 тисяч осіб, які мобілізовані та захищають Україну від російських окупантів.

"Нова пошта цінує кожного співробітника та його внесок у розвиток компанії", - зазначили представили організації.

Нагадаємо, мобілізовані українці з 19 липня отримують 30 або 100 тисяч гривень, залежно від завдань, що виконуються в умовах війни. Раніше також зберігалась середня зарплата на роботі. За новими нормами, тепер за ними залишаються лише робоче місце та посада, яку вони обіймали до призову до армії.

На початку липня стало відомо, що британський прем'єр-міністр Борис Джонсон йде у відставку. Нова пошта запропонувала йому роботу та назвала ідеальним кандидатом.

ДЖЕРЕЛОХвиля