Нова пошта запропонувала клієнтам знижку 30% на доставку: як скористатися нею до кінця жовтня

Нова пошта подбала про клієнтів у кризовий період. Компанія запустила акцію. Клієнти можуть скористатися знижкою 30% на доставку. Вигідна пропозиція доступна до кінця жовтня.

Нова пошта запропонувала клієнтам знижку 30% на доставку: як скористатися нею до кінця жовтня  - today.ua

Знижка на доставку посилок поширюється на доставку посилок вагою до 20 кг на поштомат або за адресою. Також вона доступна при відправці посилок вагою до 30 кг у відділення Нової пошти.

У пресслужбі Нової пошти повідомили, що жителі України можуть скористатися пропозицією до кінця жовтня – щонеділі. Таким чином, до кінця місяця 30-відсоткову знижку передбачено ще на п'ять днів – 2, 9, 16, 23 та 30 жовтня. Вона доступна жителям всієї країни, окрім тих, хто знаходиться на тимчасово окупованих територіях.

Зазначено, що обмежень щодо кількості пересилок немає. Кожен клієнт може відправити необмежену кількість посилок і суттєво заощадити під час війни.

Нова пошта запропонувала клієнтам знижку 30% на доставку: як скористатися нею до кінця жовтня

Представники компанії поштового оператора зробили уточнення. Акційна вартість не поширюється на комісію за оціночну вартість, доплату за адресне обслуговування, відправлення та пакування документів та вантажів вагою понад 30 кг.

Раніше повідомлялося, що Нова пошта підвищила ціни на упаковку для посилок. Дізнатись, як змінилася вартість доставки, можна тут.

ДЖЕРЕЛОФокус