Нова пошта підвищила ціни на упаковку для посилок: як змінилася вартість доставки

Нова пошта підвищила ціни на упаковку для посилок. Стало відомо, скільки змінилася вартість доставки з 28 вересня.

Нова пошта підвищила ціни на упаковку для посилок: як змінилася вартість доставки - today.ua

Компанія Нова пошта вирішила підвищити вартість упаковки для посилок. Ті, які мають вагу до 10 кг, подорожчали на 5 грн. За пересилання посилок до 30 кг доведеться заплатити на 10 грн більше. Виявилося, що перегляд вартості пов'язаний із подорожчанням сировини.

Один із користувачів Facebook Сергій Бондар повідомив про зміни на своїй сторінці. Представники Нової пошти відреагували на звернення клієнта.

"Підняття цін на упаковку – це вимушений крок. Адже через війну подорожчала сировина на її виготовлення. Тим не менш, робимо все можливе, щоб надавати якісний сервіс та тримати високу швидкість доставки навіть під час війни", - зазначили співробітники компанії.

Нова пошта підвищила ціни на упаковку для посилок: як змінилася вартість доставки

Бондар у відповідь закликав Нову пошту не виправдовуватися. Він заяви, що це "посилання владі" і поставив питання, чи правильно вони чинять.

"Це череда подорожчання, знецінення національної економіки, валюти гривні. Павло Себастьянович, Андрій Длігач, Денис Шмигаль, Олександр Гончаров? Учора запропонували долар брати по 41,9, треба брати?! А де 36,7 обіцяні?" - Написав обурений клієнт.

Нова пошта підвищила ціни на упаковку для посилок: як змінилася вартість доставки

Нагадаємо, раніше повідомлялося про здешевлення пересилок між Україною та Польщею. Тепер можна приносити посилку до будь-якого відділення Нової пошти, розташованої на території нашої країни. Потім потрібно вибрати тип доставки - кур'єром або поштоматом, вказати дані одержувача і оплатити доставку.

Також стало відомо, що українці можуть сплачувати за комуналку через Нову пошту.

Нещодавно клієнти Нової пошти назвали тарифи на доставку "космічними". Компанія також справдилась за підвищення цін.