Нова пошта зупинила будівництво терміналу та полігону для безпілотників: що відбувається в компанії

Оператор поштового зв'язку Нова пошта планував побудувати великий сортувальний термінал та полігоном для безпілотників на території Київської області. Однак через скандал, що вибухнув, компанія змушена була зупинити будівництво.

Нова пошта зупинила будівництво терміналу та полігону для безпілотників: що відбувається в компанії - today.ua

Причиною невдоволення громадськості стало те, що Нова пошта придбала ділянку у Бориспільському районі та розпочала масштабну вирубку дерев, щоб звільнити місце під будівництво. У компанії стверджують, що перед початком реалізації проекту з будівництва нового терміналу та полігону для безпілотників переконалися, що ця земельна ділянка була виведена зі статусу лісової.

"Ми планували будівництво сортувального терміналу та шукали земельні ділянки з відповідним цільовим призначенням під забудову. У 2021 році ми придбали права на компанії, які володіли такими землями у Бориспільському районі. Вони повністю відповідали цільовому призначенню, необхідному для забудови, тому ми і розпочали процес підготовки будівництва", - розповіли представники Нової пошти.

Реалізацією проекту будівництва терміналу для Нової пошти займається компанія "Поділ-Експо", яка допустила порушення встановленого законом порядку видалення зелених насаджень на території населених пунктів. За це керівника компанії притягли до адміністративної відповідальності, йому довелося сплатити державі збитки за неправомірне видалення дерев. Нова пошта зупинила будівництво терміналу та полігону для безпілотників: що відбувається в компанії До того моменту, поки робота компанії "Поділ-Експо" не буде повернена у правове поле, будівництво полігону для безпілотників Нової пошти та нового терміналу буде зупинено.

Крім того, Нова пошта висадила нові дерева на площі близько 30 га, по п'ять саджанців за кожне зрубане дерево, а також запланувала озеленення територій у майбутньому. За допущене порушення до бюджету держави компанія виплатила 850 тисяч гривень штрафу.

Нагадаємо, Нова пошта з січня 2022 року знизила тарифи на доставку посилок до відділень.