Нова пошта опинилася в центрі нового скандалу: клієнти по всій країні звинувачують співробітників компанії у крадіжках

Українці по всій країні почали звинувачувати співробітників компанії Нова пошта в тому, що вони розкривають посилки та дістають з них одяг, цінні речі, навіть відсипають цукор з мішків…

Нова пошта опинилася в центрі нового скандалу: клієнти по всій країні звинувачують співробітників компанії у крадіжках - today.ua

На сторінці Нової пошти до Фейсбуку різко побільшало скарг на непорядність співробітників поштової компанії. Українці з різних куточків країни пишуть, що Нова пошта, незважаючи на надто високі тарифи, не лише втрачає посилки, а й краде з них речі.

Мешканка Сум пише, що після пересилання Новою поштою із 50-кілограмового мішка цукру зникло 10 кілограмів.

"Завзятий хлопчик сам привіз в авто, і допоміг завантажити в машину. А вдома я побачила, що мішок розірваний зовні - у зав'язки - і всередині розірваний поліетилен, зважила - 40 кг замість 50. Вкрали 10 кілограм", - написала у Фейсбук незадоволена клієнтка Нової пошти.

Нова пошта опинилася в центрі нового скандалу: клієнти по всій країні звинувачують співробітників компанії у крадіжках Автор коментарю на ім'я Руслан Гемба заявив, що у відділенні Нової пошти у місті Кам'янське з посилок зникають речі. Користувач із ніком "Sasha Toje" написав, що за участю співробітників Нової пошти у нього вкрали посилку вартістю 180 000 гривень. Нова пошта опинилася в центрі нового скандалу: клієнти по всій країні звинувачують співробітників компанії у крадіжках У компанії «Нова пошта» обіцяють у всьому розібратися, для цього необхідно надати номер втраченої або пошкодженої посилки, за якою є претензії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нова пошта стала ланкою злочинної схеми, яку вигадали шахраї для обману українців.